Osobní přítomnost žáků 2.stupně ve škole

Podle rozhodnutí vlády se od 8.6. 2020 umožňuje osobní přítomnost žáků 2. stupně ve škole na individuální nebo skupinové konzultace do max. počtu 15 žáků, třídnické hodiny, vyzvednutí školních potřeb, odevzdání a převzetí učebnic, předání vysvědčení. Přítomnost žáků v ZŠ Traplice viz níže po rozkliknutí:

Skupinové konzultace v ZŠ Traplice budou probíhat od 8.00 do 12.15 v 6. – 8. ročníku v hodinových blocích s přestávkami, třídnickými hodinami a organizačními záležitostmi spojenými s odevzdáním a vyzvednutím učebnic. Hlavní náplní budou konzultace ve vypsaných hlavních předmětech  podle nového rozvrhu hodin 2x týdně pro každý ročník. Skupiny nemusí být neměnné, se skupinami mohou pracovat různí pedagogičtí pracovníci.  Žáci se mohou přihlásit na obědy. Žáci 9.p.r. mohou mít konzultace v jiný čas po domluvě s třídní učitelkou. Přihlášky žáků budete mít ve složkách s úkoly ve škole a na obecních úřadech Sušice, Jankovice, Košíky a jsou jako příloha níže. Tyto přihlášky odevzdejte do školy nebo dejte do složek s vypracovanými úkoly do úterý 2.6. 2020 nebo pošlete na mail školy.

Při prvním vstupu do školy předloží žáci čestné prohlášení, které je k dispozici na stránkách školy, ve vestibulu školy a na obecních úřadech Sušice, Jankovice, Košíky u úkolů žáků.

Vzhledem k prostorovým a personálním možnostem školy a možnosti max. 15 žáků ve skupině Vás žádám o vyplnění přihlášky, zda se Vaše dítě zúčastní těchto skupinových konzultací. Vyplněný a podepsaný tiskopis dodejte do školy  nebo na obecní úřady Sušice, Košíky, Jankovice do složek s vypracovanými úkoly nebo mail školy do 2.6. 2020. V případě zájmu více než 15 žáků z ročníku budou žáci rozděleni na 2 paralelní skupiny A a B. V rámci těchto skupin pak budou skupinové konzultace ve škole probíhat  podle rozvrhu, který bude zveřejněn po přihláškách žáků.

V přílohách přihláška (podepsat a odevzdat do 2.6.)a čestné prohlášení (odevzdat podepsané při příchodu do školy 8.6.)